O nas

Działamy na rynku folii stretch i pakowania towaru od 2016 roku. W tym czasie udało nam się zdobyć zaufanie kilkuset klientów z woj. łódzkiego. Naszym głównym celem jest ciągły rozwój oraz dostosowanie oferty do potrzeb naszych klientów. 

Od początku działalności postawiliśmy na kilka kluczowych aspektów:

  1. Jakość obsługi naszych klientów – jesteśmy zawsze wtedy, kiedy nas potrzebujesz.
  2. Jakość naszych produktów – na naszych produktach nigdy się nie zawiedziesz.
  3. Rozsądne ceny – za to wszystko zapłacisz cenę, która jest naprawdę konkurencyjna.

W naszym asortymencie znajduje się zarówno ręczna jak i maszynowa folia stretch, taśmy oraz inne kluczowe akcesoria do pakowania towarów. Klienci nam ufają, ponieważ wiedzą, że nasze produkty są zarówno dobre jakościowo jak i atrakcyjne cenowo, a do tego zawsze mogą liczyć na naszą pomoc.

Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w obszarze folii stretch i akcesoriów na rynek pakowania towaru sprawiło, że świetnie znamy właściwości, zastosowania i ograniczenia naszych produktów. Wiemy, że każdy biznes ma swoją specyfikę i często wymaga niestandardowego podejścia, także w obszarze pakowania i zabezpieczania produktów. Jako profesjonalny dystrybutor wciąż się rozwijamy a co za tym idzie na bieżąco sprawdzamy pojawiające się trendy i branżowe nowinki, by w ostateczności móc zaproponować Państwu produkt najwyższej klasy, jak również służyć radą.

Chcesz się przekonać, co te słowa oznaczają w praktyce? Skontaktuj się z nami, a gwarantujemy, że otrzymasz ciekawą ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.